Prenumerata

Prenumerata "Przedszkolnego ABC"

Promocja dla studentów! Zamów prenumeratę ze zniżką w wyskości 40%!

W październiku, z okazji rozpoczęcia roku akademickiego, udzielamy studiującym rabatu w wysokości 40%.  Opłata za prenumeratę po rabacie wynosi 160 złotych. Zainteresowane osoby podczas zamówienia prosimy o podanie nazwy uczelni i numeru albumu.

Prenumeratę oraz pojedyncze numery czasopisma należy zamawiać drogą e-mailową, wysyłając zamówienie na adres: redakcja@przedszkolneabc.pl

Do każdej prenumeraty "Przedszkolnego ABC" co miesiąc dodajemy bezpłatnie materiały dla nauczycieli i dzieci. Plik PDF "Bawię się i uczę" zawiera zdjęcia i karty zadaniowe związane z tematyką numeru, w tym materiały dla sześciolatków (propozycje ćwiczeń służących przygotowaniu do podjęcia przez dzieci nauki czytania i pisania. Dodatkowo od lutowego numeru do materiałów w prenumeracie dołączamy pliki ze zdjęciami związanymi z aktualną porą roku. W każdym numerze znajdują się również kolorowe, papierowe plakaty.

Zamów prenumeratę:

• oszczędzisz czas i pieniądze;
  • masz gwarancję otrzymania wszystkich numerów czasopisma w stałej cenie przez cały rok;
  • zapewnisz sobie dostawę czasopisma bezpośrednio do domu lub miejsca pracy.

Warunki prenumeraty!

Cena prenumeraty papierowej:

• 11 kolejnych numerów (cena 264 zł - w tym 5% VAT).

Cena prenumeraty elektronicznej:

• 11 numerów (cena 137,50 zł. - w tym 23% VAT)

W celu zamówienia prenumeraty prosimy o podanie w e-mailu następujących danych:

1. Aktywnego adresu e-mail (na ten adres będą wysyłane faktury do opłacenia zamówienia oraz numery czasopisma w plikach PDF osobom, które zdecydują się na taką formę zamówienia).

2. Danych do wystawienia faktury:

- dane osoby zamawiającej: Imię, Nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość, tel. kontaktowy;

- dane do faktury: Imię, Nazwisko, Nazwa instytucji/Firmy, NIP, adres, kod pocztowy, miejscowość.

3) Tytułu przelewu:

- papierowa prenumerata "Przedszkolne ABC", od numeru .../2017

- e-prenumerata "Przedszkolne ABC" 2017

Pojedyncze egzemplarze:

Istnieje również możliwość zamówienia pojedynczych papierowych egzemplarzy czasopisma. W takim przypadku doliczamy do jego ceny koszt przesyłki w wysokości 5 zł. Zamówienia (do wyczerpania zapasów) realizujemy otrzymaniu zamówienia wysłanego e-mailem na adres: redakcja@przedszkolneabc.pl

Zamówienia zagraniczne:

Do przesyłki poza granice Polski (Europa) doliczamy koszt opłaty pocztowej.

Dane do przelewu:

Numer konta: PKO BP Nr konta 44 1020 1169 0000 8702 0153 4262

Małgorzata Narożnik

ul. Maklakiewicza 13/6

02-642 Warszawa

Wysyłając zamówienie wyrażam jednocześnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Przedszkolne ABC" Małgorzata Narożnik, ul. Maklakiewicza 13/6, 02-642 Warszawa w celach marketingowych i zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej przesyłanej drogą elektroniczną.

Zapytania w sprawie prenumeraty i zamówienia przyjmujemy na adres e-mailowy: redakcja@przedszkolneabc.pl

Informacje telefoniczne: 794 994 190