Redakcja

Redakcja

Małgorzata Narożnik (redaktor naczelna). Nauczyciel dyplomowany wychowania przedszkolnego. W latach 2008-2014 redaktor naczelna czasopisma „Wychowanie w Przedszkolu”, wcześniej członek Komitetu redakcyjnego tego pisma. Autorka wielu publikacji z metodyki wychowania przedszkolnego, twórca środków dydaktycznych oraz programów edukacyjno-profilaktycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Prezes Warszawskiego Oddziału Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP. Konsultantka telewizyjnych programów edukacyjnych dla przedszkolaków. Ekspert Fundacji VERBA. Właściciel i administrator profilu czasopisma na Facebooku  Przedszkolne ABC

Teresa Dziurzyńska (redaktor). Z wykształcenia polonistka, wieloletni zastępca redaktora naczelnego „Wychowania w Przedszkolu” i pisemka dla dzieci „Domowe Przedszkole”.

Iwona Zarzycka (sekretarz redakcji). Pedagog. Redaktor z doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy ww WSiP, Wydawnictwie Naukowym PWN oraz WAiP. Były sekretarz redakcji czasopisma „Wychowanie w Przedszkolu”.

Bernadeta Stępień (opracowanie językowe - korekta). Z wykształcenia polonistka, z doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas współpracy z wieloma wydawnictwami edukacyjnymi i prawnymi.

Stali współpracownicy redakcji:

Iwona Pietrucha - nauczyciel Publicznego Przedszkola im. św. St. Kostki w Wilczy

Agnieszka Wojas - nauczyciel Przedszkola nr 344 w Warszawie

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czasopisma!